POLECAMY
 


 

 

Zapowiedzi

Indiana Jones i artefakt przeznaczenia
Produkcja: USA
Reżyseria: James Mangold
Gatunek: Przygodowy

Opis: 1969. Apogeum wyścigu kosmicznego między Stanami Zjednoczonymi a Związkiem Radzieckim. Jones jest zdeterminowany, aby wyjawić nikczemną działalność nazistowskich naukowców licznie stojących za programami kosmicznymi.
Wszystko o moim starym
Produkcja: USA
Reżyseria: Laura Terruso
Gatunek: Komedia

Opis: Głównym bohaterem „Wszystko o moim starym” jest ojciec Sebastiana (w tej roli Robert De Niro), Włoch z krwi i kości. Nie owija w bawełnę, nie przestrzega konwenansów, ma niewyparzony język i mocno niepoprawne poczucie humoru. Gdy dowiaduje się, że jego jedyny syn (Sebastian Maniscalco) zamierza oświadczyć się swej ukochanej Ellie (Leslie Bibb), postanawia pomóc mu w tej ryzykownej misji, a przede wszystkim sprawdzić czy rodzina dziewczyny spełnia jego surowe standardy.

 
Najlepsze urodziny Królika Karola
Produkcja: Niemcy, Holandia, Szwecja
Reżyseria: Michael Ekblad
Gatunek: Animacja

Opis: Nadszedł wyczekiwany dzień dla Królika Karola – wreszcie kończy 5 lat. Huczne świętowanie urodzin stoi jednak pod znakiem zapytania. Czy przyjęcie odbędzie się zgodnie z planem?
Flash
Produkcja: USA
Reżyseria: Andy Muschietti
Gatunek: Akcja, Sci-Fi

Opis: W wyniku niezwykłego zdarzenia Barry Allen zyskuje zdolność przemieszczania się z niezwykłą szybkością i pod pseudonimem staje na straży Central City.

REKLAMAStrony internetowe Krosno, Jasło, Rzeszów

Wit-Wiert - Wiercenie studni głębinowych
 

    MECHANIK KROSNO  Krośnieńska Akademia Piłkarska

PFR